´╗┐

Hotel pre psy a ma─Źky


Ponuka pre na┼í├şch z├íkazn├şkov


Hotel DONA Dog Center sa nachádza 15 km od mesta Prešov a 25 km od mesta Košice - Ruské Pek─żany 61 (areál bývalého dru┼żstva). Je situovaný v tesnej blízkosti lesov a lúk, uprostred nerušenej prírody, ktorá je dostupná na kratšie alebo dlhšie prechádzky s Vašim milá─Źikom a jeho pokojnú relaxáxiu. Kapacita hotela je 30 zvierat.

 

 

O Vašich milá─Źikov sa bude stara┼ą odborný personal s dlhoro─Źnými skúsenos┼ąami z oblasti kynológie. Zvieratá sú umiest┼łované vo voliérach bez mo┼żnosti kontaktu s iným zviera┼ąom. Psy ┼żijúce von su umiestnené vo vonkajších voliérach a psy ┼żijúce v bytoch sú umiestnené vo vnútorných voliérach. Ven─Źenie sa vykonáva samostatne s ka┼żdým psíkom,  striedavo vo výbehu a prechádzky v okoli areálu hotela.  Po predchádzajúcej dohode je mo┼żné zabezpe─Źi┼ą špeciálny program so zameraním na výcvik ako slu┼żbu navyše za poplatok. (športová, slu┼żobná kynológia) kondi─Źnú prípravu, kúpanie, strihanie pazúrikov. Prevádzkovate─ż vedie knihu zvierat, v ktorej zaznamená príjem, odchod zviera┼ąa a priebeh pobytu. V prípade potreby prevádzkovate─ż zabezpe─Źí veterinárne ošetrenie u zmluvného veterinárneho lekára, ktorý vykonáva doh─żad nad zariadením. K┼Ľmenie zvierat je individuálne pod─ża potrieb zviera┼ąa a po┼żiadaviek majite─ża na kvalitu, mno┼żstvo, druh k┼Ľmenia. Odporú─Źame donies┼ą vlastné krmino, na ktoré je psik/ma─Źi─Źka zvyknutý. Je to lepšie pre ich adaptáciu. K┼Ľmenie našim krmivom Royal Canin je za príplatok k cene pobytu. V prípade úhynu zviera┼ąa bude prevádzkovate─żom hotela zabezpe─Źená obhliadka kadáveru veterinárnym lekárom a následne na to pitva na stanovenie prí─Źiny uhynutia.

Štandardná starostlivos┼ą zah┼Ľ┼ła:

- ven─Źenie v priebehu celého d┼ła pod─ża potreby psa, v prípade starostlivosti o ma─Źku ─Źistenie toaletky 

- k┼Ľmenie pod─ża dohodnutého denného re┼żimu psa/ma─Źky

Nadštandardné slu┼żby:

- strihanie pazúrikov

- od─Źervenie, príp. podávanie liekov

- kúpanie, ─Źesanie

- dovoz a odvoz psa/ma─Źky 

 

Zvieratá sú prijímané po predchádzajúcom dohovore, rezervácii u prevádzkovate─ża hotela. Základnou podmienkou prijatia je dobrý zdravotný stav zviera┼ąa, platné o─Źkovanie proti besnote, psinke, parvoviróze a kotercovému kaš─żu. Od─Źervenie nie staršie ako 3 mesiace a podanie protiparazitného prípravku. Potvrdenie o dobrom zdravotnom stave od Vášho veterinárneho lekára, nie staršie ako 3 dni, ak ide o staršieho psa alebo psa so zdravotnými problémami. Po predchádzajúcej dohode mô┼że by┼ą zviera vyšetrené pri príjme u zmluvného veterinárneho lekára. V prípade ochorenia psa/ma─Źky po─Źas ubytovania, prevádzkovate─ż bude bezodkladne kontaktova┼ą majite─ża zviera┼ąa a zaistí kompletnú veterinárnu starostlivos┼ą. Náklady spojené s touto starostlivos┼ąou budú objednávate─żovi pripo─Źítané k poplatku za ubytovanie. 

Po telefonickej rezervácii termínu je potrebné vola┼ą vopred 1 hod. pred privezením psa/ma─Źky do hotela. To isté platí aj pri prevzatí psa/ma─Źky - vola┼ą 1 hod. pred prevzatím. 

Ak si majite─ż prevezme zviera do 10.00 hod., ─Ćalší de┼ł sa nezapo─Źítava do denného paušálu. 

Cena za ubytovanie: platný od 15.01.2023

Ubytovanie bez stravy (pes) vonkajší koterec  15,00 eur
Ubytovanie bez stravy (pes) vnútorný vykurovaný koterec  15,00 eur
Denná dávka pre malých psov - Royal Canin    1,50 eur
Denná strava pre ve─żkých psov - Royal Canin plus mäso   3,50 eur
Ubytovanie bez stravy (ma─Źka)  10,00 eur
Denná strava pre ma─Źky    1,50 eur
   
Cena za dovoz - odvoz zvierat (do 30 km) 15,00 eur
Cena dopravy nad 30 km vzdialenos┼ą  - plus  0,35 eur/km

Pri pobyte psa nad 10 dní sa slu┼żba dovoz/odvoz psíka neú─Źtuje.

Nadštandardné slu┼żby: kúpanie ve─żkého psa = 20,00 eur, kúpanie malého psa = 10,00 eur. Veterinárna starostlivos┼ą pod─ża dohody a cenníka veterinárneho lekára. 

 

KONTAKT :

0918 613 781

0907 931 213

Rezervácie hotela, prip. zrušenie rezervácie:

telefonicky, sms alebo emailom: 

adriana.hulicova@gmail.com

Virtuálna prehliadka hotela : 

https://goo.gl/maps/wdMfjhrwXHs

ADRESA HOTELA PRE PSOV A MA─îKY:

Kynologický areál Dona Dog Center

Ruské Pek─żany 61, areál dru┼żstva

Najdete nás aj na facebooku