´╗┐

Hotel pre psy a ma─Źky


Ponuka pre na┼í├şch z├íkazn├şkov


Hotel DONA sa nachádza 15 km od mesta Prešov a 25 km od mesta Košice. Je situovaný v tesnej blízkosti lesov a lúk, uprostred nerušenej prírody, ktorá je dostupná na kratšie alebo dlhšie prechádzky s Vašim milá─Źikom a jeho pokojnú relaxáxiu. Kapacita hotela je 14 zvierat.

 

 

O Vašich milá─Źikov sa bude stara┼ą odborný personal s dlhoro─Źnými skúsenos┼ąami z oblasti kynológie. Zvieratá sú umiest┼łované vo voliérach bez mo┼żnosti kontaktu s iným zviera┼ąom. Ven─Źenie sa vykonáva ráno, poobede a ve─Źer striedavo vo výbehu. Po predchádzajúcej dohode je mo┼żné zabezpe─Źi┼ą špeciálny program so zameraním na výcvik (športová, slu┼żobná kynológia) kondi─Źnú prípravu, úpravu srsti v našom salóne a iné. Prevádzkovate─ż vedie knihu zvierat, v ktorej zaznamená príjem, odchod zviera┼ąa a priebeh pobytu. V prípade potreby prevádzkovate─ż zabezpe─Źí veterinárne ošetrenie u zmluvného veterinárneho lekára, ktorý vykonáva doh─żad nad zariadením. K┼Ľmenie zvierat je individuálne pod─ża potrieb zviera┼ąa a po┼żiadaviek majite─ża na kvalitu, mno┼żstvo, druh k┼Ľmenia. V prípade úhynu zviera┼ąa bude prevádzkovate─żom hotela zabezpe─Źená obhliadka kadáveru veterinárnym lekárom a následne na to pitva na stanovenie prí─Źiny uhynutia.

 

Zvieratá sú prijímané po predchádzajúcom dohovore, rezervácii u prevádzkovate─ża hotela. Základnou podmienkou prijatia je dobrý zdravotný stav zviera┼ąa, platné o─Źkovanie proti besnote, psinke, parvoviróze. Od─Źervenie nie staršie ako 3 mesiace a podanie protiparazitného prípravku. Potvrdenie o dobrom zdravotnom stave od Vášho veterinárneho lekára, nie staršie ako 3 dni. Po predchádzajúcej dohode mô┼że by┼ą zviera vyšetrené pri príjme u zmluvného veterinárneho lekára.

 

 

Cena za ubytovanie:

Ubytovanie bez stravy (pes) 10,00 €
Denná strava pre psy do 20kg 1,00 €
Denná strava pre psa nad 20kg 2,00 €
Ubytovanie bez stravy (ma─Źka)  7,00 €
Denná strava pre ma─Źky  1,00 €

 

KONTAKT :

0907 995 190

0918 613 781

donadc@donadc.sk

Virtuálna prehliadka hotela : 

https://goo.gl/maps/wdMfjhrwXHs